Miskolc Városi Szabadidőközpont Nonprofit Kft.3530 Miskolc Görgey A. u. 19. Telefon: +36 46 506 442

Eseményeink

Változások a hétvégi programban

Újabb módosítások történtek a DVTK Jegesmedvék menetrendjében. A liga által készített sorsolás szerint október 23-án hazai pályán fogadtuk volna a HC Nové Zámky csapatát, de mivel a hatályos jogszabályok miatt a kiemelt Nemzeti Ünnepen nem rendezhetünk sporteseményt, ezért a két csapat pályaválasztói jogot cserélt. A vasárnapi ellenfélnél, a HC07 Detva csapatánál jelentős mennyiségű fertőzést regisztráltak, így a mérkőzést egy későbbi időpontban játszák le a felek.

DVTK Jegesmedvék - HK Dukla Trenčín 2-3

A DVTK Jegesmedvék csapata a Dukla Trenčín ellen lépett jégre a Tipos Extraliga pénteki játéknapján. A gól nélküli első harmadot követően kétgólos előnyre tett szert a vendég csapat, de Rob Flick és Nick Wolff találataival még a második játékrészben sikerült az egyenlítés. A záró húsz percben egy gól született, Valach emberhátrányos góljával három ponthoz juttatta a vendégeket.