Miskolc Városi Szabadidőközpont Nonprofit Kft.3530 Miskolc Görgey A. u. 19. Telefon: +36 46 506 442

U16: European Rookie Cup U16 Nemzetközi jégkorong tornasorozat

Miskolci Jégcsarnok 2017. 03. 31-04. 02.

Újra címvédő a DVTK Jegesmedvék

12. Avas Kupa

12. AVAS Kupa Nemzetközi Műkorcsolya Versenyt, valamint a Rekreációs és Adult Műkorcsolya Országos Bajnokság.

DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest

MINDEN JEGY ELKELT! A PÉNZTÁR NEM NYIT KI A MÉRKŐZÉS NAPJÁN! MOL Liga döntő 5. forduló 03. 22. szerda 17.00 óra

DVTK Jegesmedvék - MAC 4-3

Több játékos betegséggel küszködött és eltiltás is sújtotta a DVTK Jegesmedvék csapatát, mégis magabiztos győzelmet arattak a piros-fehérek a MAC Budapest felett a MOL Liga döntőjének harmadik meccsén. A négy győzelemig tartó párharc állása: 2-1. Folytatás hétfőn, a budapesti Tüskecsarnokban.

DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest MOL Liga döntő 3. forduló 03. 18. szombat 19.00 óra

Jegyek elővételben még korlátozott számban kaphatóak a helyszínen!

DVTK Jegesmedvék - MAC 5-4

A MOL Liga döntőjének első mérkőzésén a rendes játékidő végén mentette hosszabbításra a találkozót a vendég MAC. A hosszabbításban jött Andrew Johnston, és második góljával eldöntötte a meccset. Az egyik csapat négy győzelméig tartó párharc állása 1-0 a DVTK Jegesmedvék javára.

DVTK Jegesmedék - UTE 4-2

Harmadszor találkozott egymással a DVTK Jegesmedvék és az UTE a MOL Liga rájátszásának elődöntőjében. A magabiztosan játszó és végig domináló csapatunk megérdemelten nyerte meg az összecsapást, így átvette a vezetést a párharcban. A gólokon Johnston, Galanisz, Toulmin és Gőz osztozott.

DVTK Jegesmedvék - Újpesti TE

Mol Liga rájátszás elődöntő 5. forduló 2017. 03. 08. 18:30 Jegyelővétel 2017.03.07. (kedd) 17:00-19:00 a Miskolci Jégcsarnok jegypénztárában!